Álláshirdetés: Web adminisztrátor ->

január 16, 2013

Weboldalak tartalmi fejlesztésére és karbantartására, továbbá weboldalak látogatottságnövelésével és keresőoptimalizálásával összefüggő adminisztratív tevékenységek ellátására keresünk művelt, a világ dolgai iránt érdeklődő, magyarul választékosan fogalmazó, angolul beszélő munkatársakat.

JELENLEGI FELADATOK

  • Weboldalak tartalmi fejlesztése és karbantartása különböző, programozási ismeretek nélkül is kezelhető tartalomkezelő rendszerek (Plone, WordPress, stb.) segítségével.
  • Weboldalakkal kapcsolatos online marketing tevékenységek során felmerülő adminisztrációs feladatok elvégzése.
  • A keresőmarketing részfeladatainak elvégzésére szolgáló bonyolult szoftverek és összetett adatbázisok kezelése.

Az állás lényege tehát, hogy kezdetben OldalGazda napi tevékenységét fogod segíteni adminisztratív és repetitív jellegű munkák elvégzésével, majd egyre több olyan technikát fogsz megismerni és elsajátítani, amelyekről idehaza a legtöbb helyen azt sem tudják, hogy eszik-e vagy isszák. Mivel úgyis olyasmikkel fogod az idődet tölteni amiről még sosem hallhattál érdemben, ezért jöhetsz akár programozói vagy marketinges vagy bölcsész vonalról is —keresőmarketinggel, keresőoptimalizálással kapcsolatos meglévő tapasztalatod inkább hátrány, mintsem előny.

JÖVŐBELI FELADATOK

Amennyiben kedved, tehetséged és erőd van elmélyedni a weboldalak működéséhez szükséges technikai ismeretekben, továbbá szeretnéd megismerni a keresőoptimalizálás, keresőmarketing és a keresőbarát webfejlesztés fortélyait, idővel egyre kreatívabb feladatok elvégzésében vehetsz részt. Pár év múlva pedig választhatsz majd, hogy a 4-5 megismert szűk szakterület melyikére akarsz specializálódni.

ALAPVETŐ ELVÁRÁSOK

  • általános műveltség, nyitottság a világ dolgaira
  • választékos fogalmazás, tökéletes helyesírás magyarul
  • jó angol nyelvismeret
  • rendszerelvű gondolkodás, összetett rendszerek megértésének képessége
  • precíz, akkurátus munkavégzés
  • jó monotóniatűrés
  • nappali képzésben szerzett bármilyen egyetemi vagy főiskolai diploma; vagy nappali képzésben folytatott felsőfokú tanulmányok, kevés hátralévő idővel.

ELŐNYT JELENT…

  • angolon túli idegen nyelvek (elsősorban a környező országok nyelvei) lehetőleg felső-középfokú ismerete, elsősorban írásban
  • internetes alapismeretek, saját weboldal megléte
  • hátrányos munkaerőpiaci helyzet (fogyatékkal élők, hátrányos helyzetű térségben élők, stb.)
  • noha webprogramozás vagy online marketing ismeretek kezdetben nem kifejezetten szükségesek a feladatok ellátásához, előnyt jelent, ha valaki kedvet érez megismerkedni ezen szakterületekkel is.

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Óbudai iroda vagy
  • Részben vagy egészben távmunka

Kérjük, fényképes önéletrajzod és rövid motivációs leveled a havi nettó fizetési igény megjelölésével a kedves {kukac} oldalgazda.hu címre küldd el.

Különösen nálunk, és különösen, ha távmunkáról beszélünk — nincs olyan, hogy valamilyen feladatot hiányosan oldasz meg, vagy valamelyik kérésnek csak részben teszel eleget, ezért érdemben csak akkor tudunk foglalkozni jelentkezéseddel, ha minden alapvető feltételnek teljes mértékben megfelelsz, ill. hiánytalan a jelentkezésed (pl. nem felejted el megjelölni a nettó fizetési igényedet).

Mivel jövendőbeli kollégaként tekintek rád, ezért megköszönöm, ha tegezhetlek.